Služby​

Naše služby pro podporu firemního IT jsou navrženy způsobem, který poskytuje malým a středním firmám spolehlivou a zodpovědnou pomoc s problémy ohledně výpočetní techniky. Kdykoli budete mít vy, nebo vaši zaměstnanci problém s počítačem, vyřešíme váš potíže a uvolníme vám ruce k důležitější práci.

Naše služby zahrnují účinnou kombinaci vzdálené podpory a odborných zásahů od našich IT specialistů přímo na místě. Naši technici jsou schopni vyřešit většinu hardwarových i softwarových potíží, jako například Instalaci a konfiguraci síťových serverů, diagnostiku a odstraňování potíží na vašich počítačích a firemních sítích, nebo údržbu a opravy vašich počítačů.

Nabízíme také konzultační služby. Poradíme vám s rozvojem informačních technologií ve vaší firmě, a zajistíme vám nejvýhodnější řešení s ohledem na další rozvoj firmy a vaše finanční možnosti.

Pomůžeme vám zpracovat a realizovat vaše projekty v oblasti IT infrastruktury. Zajistíme pro vás jejich řešení, a následnou implementací do vašeho stávajícího IT systému.

Optimalizujeme vaše investice a náklady v oblasti podnikového IT. Zvýšíme efektivitu vašeho informačního systému, při zachování, nebo vylepšení jeho stávajících kvalit. Prověříme všechny vaše stávající smlouvy a zjistíme, zdali někde neplatíte více, než je nutné.

Součástí naší nabídky je i řízení dodavatelských firem. Pomůžeme vám se strategickým plánováním a řízením vašeho IT, a zajistíme vyjednávání výhodných smluvních vztahů s vašimi dodavateli informačních technologií.

Velmi dobře chápeme, jak je pro váš byznys důležité získat co nejlepší služby za rozumnou cenu, proto jsme naše cenové nabídky sestavili tak, abychom příliš nezvýšili vaše náklady. Rozumíme vašim potřebám, proto vám nikdy nebudeme nabízet řešení, které je pro vás příliš nákladné, nebo které nepotřebujete.